1993'ten bu yana hizmetinizdeyiz.

Pazartesi-Cumartesi - 08:30 - 18:00

Telefon

+90 552 845 60 24

Telefon
Teklif Alın

Ytong: Yüksek Performanslı Hafif Beton

 

YTONG, yüksek performanslı hafif beton ürünlerinin markası olarak tanımlanır ve inşaat sektöründe de çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bu ürün enerji verimliliği sağlamanın yanı sıra çok dayanıklıdır. Bu nedenle yaygın olarak tercih edilmektedir.

 

Silika, alüminyum oksit ve kireç taşı tozlarından oluşturulmuş bir karışım kullanılarak üretimi yapılan hafif bir betondur YTONG. Hafifliğinin yanı sıra yalıtım özelliği de bulunmaktadır. Bu ürünler çeşitli boyutlarda ve şekillerde de olmaktadırlar. Yaygın olarak tuğla veya blok şekillerde üretimleri vardır.

 

 Neden YTONG Tercih Etmeliyiz?

 

Bu ürünler yüksek izolasyona sahiptir. Yüksek ısı ve ses yalıtımı özellikleri bulunduğundan, binaların enerji verimliliğini arttırır. Bu sayede de konfor alanı yüksek iç mekanlar oluşmuş olur.

 

Bu malzemeler oldukça hafif bir yapı malzemeleridir. Diğer yapı malzemelerine göre hafif olma özelliği inşaat sürecinde hız kazandırıcıdır ayrıca taşıma maliyetlerini de iyi ölçüde düşürür.

 

Yangına dayanıklı malzemeler olduğu için yangın güvenliği açısından büyük önem arz etmekte olan bu malzemeler tüm bunların yanı sıra doğal kaynakların daha az kullanımını ve dolayısıyla atık üretiminin azaltılmasını teşvik eder.

 

YTONG ürünleri kolayca şekil verilebilir, üzerinde delikler açılabilir, kesim işlemleri rahat bir şekilde yapılabilir. Tüm bunların faydası olarak da inşaat sektöründe çok büyük kolaylıklar oluşturur.

 

Şamalar İnşaat firması, envanterinde bulunan çeşitli boyutlarda ve uzunluklarda YTONG ürünleri ile silivri ytong ihtiyaçlarına karşılık olmaktadır. 1993 yılından beli hizmet veren alanında öncü firmalar arasında bulunan Şamalar İnşaat firmasından YTONG ürünlerini gönül rahatlığı ile temin edebilir, satın alma işlemlerinizde firmadan fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

1v1.lol google sites unblocked bit life funny shooter 2 slope paperio io games unblocked 1v1.lol io games unblocked games krunker.io unblocked
melbet megapari 1win giriş melbet giriş melbet giriş melbet melbet giriş onbahis giriş megapari
fapjunk

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Peyzaj, Ahşap Ev ve Fidancılık ihtiyaçlarınız için hemen bizi arayabilirsiniz.