1993'ten bu yana hizmetinizdeyiz.

Pazartesi-Cumartesi - 08:30 - 18:00

EnglishGermanRussianTurkish
Telefon

+90 552 845 60 24

Telefon
Teklif Alın

Ytong: Yüksek Performanslı Hafif Beton

 

YTONG, yüksek performanslı hafif beton ürünlerinin markası olarak tanımlanır ve inşaat sektöründe de çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bu ürün enerji verimliliği sağlamanın yanı sıra çok dayanıklıdır. Bu nedenle yaygın olarak tercih edilmektedir.

 

Silika, alüminyum oksit ve kireç taşı tozlarından oluşturulmuş bir karışım kullanılarak üretimi yapılan hafif bir betondur YTONG. Hafifliğinin yanı sıra yalıtım özelliği de bulunmaktadır. Bu ürünler çeşitli boyutlarda ve şekillerde de olmaktadırlar. Yaygın olarak tuğla veya blok şekillerde üretimleri vardır.

 

 Neden YTONG Tercih Etmeliyiz?

 

Bu ürünler yüksek izolasyona sahiptir. Yüksek ısı ve ses yalıtımı özellikleri bulunduğundan, binaların enerji verimliliğini arttırır. Bu sayede de konfor alanı yüksek iç mekanlar oluşmuş olur.

 

Bu malzemeler oldukça hafif bir yapı malzemeleridir. Diğer yapı malzemelerine göre hafif olma özelliği inşaat sürecinde hız kazandırıcıdır ayrıca taşıma maliyetlerini de iyi ölçüde düşürür.

 

Yangına dayanıklı malzemeler olduğu için yangın güvenliği açısından büyük önem arz etmekte olan bu malzemeler tüm bunların yanı sıra doğal kaynakların daha az kullanımını ve dolayısıyla atık üretiminin azaltılmasını teşvik eder.

 

YTONG ürünleri kolayca şekil verilebilir, üzerinde delikler açılabilir, kesim işlemleri rahat bir şekilde yapılabilir. Tüm bunların faydası olarak da inşaat sektöründe çok büyük kolaylıklar oluşturur.

 

Şamalar İnşaat firması, envanterinde bulunan çeşitli boyutlarda ve uzunluklarda YTONG ürünleri ile silivri ytong ihtiyaçlarına karşılık olmaktadır. 1993 yılından beli hizmet veren alanında öncü firmalar arasında bulunan Şamalar İnşaat firmasından YTONG ürünlerini gönül rahatlığı ile temin edebilir, satın alma işlemlerinizde firmadan fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Peyzaj, Ahşap Ev ve Fidancılık ihtiyaçlarınız için hemen bizi arayabilirsiniz.