1993'ten bu yana hizmetinizdeyiz.

Pazartesi-Cumartesi - 08:30 - 18:00

Telefon

+90 552 845 60 24

Telefon
Teklif Alın

Silivri Beton Santrali

 

Beton üretiminde kullanılan endüstriyel tesislere beton santralleri adı verilmektedir. Malzemelerin karıştırılmasından homojen hale getirilmesine, ürünlerin istenildiği şekil ve biçimlerde paketlenmesi gibi bütün işlemler bu tesislerde gerçekleştirilmektedir.

 

Ürünlerin homojen hale getirilmesi işlemleri; çimentonun, suyun, kumun, çakıl taşı gibi çok sayıda malzemenin karıştırılması ile olmaktadır. Tüm bu işlemler bitirildikten sonra beton pompaları yardımlarıyla istenilen yerlere rahatlıkla taşınır.

 

Üretim kapasitesi göz önüne alındığında beton santralleri oldukça yüksek bir kapasiteye sahiptir. Bundan dolayıdır ki çok büyük projeler için bu santraller ideal durumdadır. Ayrıca bilindiği üzere bu santrallerde üretilen betonun kalitesi de çok yüksektir. Belirli standartlara uygun olarak üretim yapıldığından bu santrallerde üretilen betonlara güven çok yüksek olmaktadır.

 

Firmamız Silivri merkezli bir firmadır. Şamalar İnşaat firması olarak, Silivri beton santrali ile ilgili ihtiyaç duyulan işlemlerde hizmet vermektedir.

 

Beton santralleri tahmin edileceği üzere çok büyük alanlara inşa edilir. Bu da beraberinde doğal alanların yok edilmesine de neden olabilir. Şamalar İnşaat firmamız olarak doğal alanların yok edilmesine müsemma göstermeden beton santrallerini inşa etmekteyiz.

 

1v1.lol google sites unblocked bit life funny shooter 2 slope paperio io games unblocked 1v1.lol io games unblocked games krunker.io unblocked
melbet megapari 1win giriş melbet giriş melbet giriş melbet melbet giriş onbahis giriş megapari
fapjunk

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Peyzaj, Ahşap Ev ve Fidancılık ihtiyaçlarınız için hemen bizi arayabilirsiniz.