1993'ten bu yana hizmetinizdeyiz.

Pazartesi-Cumartesi - 08:30 - 18:00

EnglishGermanRussianTurkish
Telefon

+90 552 845 60 24

Telefon
Teklif Alın

Silivri Kiremit

 

Kiremit çok uzun yıllardır çatı kaplamaları ve hatta duvar kaplamaları gibi alanlarda kullanılan bir inşaat malzemesidir. Genel olarak, çimento, kil, kum ve su karışımı ile üretilir. Farklı şekillerde ve renklerde üretimleri de vardır.

 

Silivri Toptan Kiremit

 

Yaygın olarak kullanılmakta olan kiremit çeşitlerinin en başında çatı kiremitleri gelmektedir. Bu kiremitlerin en çok kullanıldığı alanlar çatıların su sızdırmazlığını sağlamak ve çatıya estetik olarak bir görünüm kazandırmaktır. Diğer bir kiremit çeşidi ise duvar kiremitleridir.

 

Bu kiremit çeşidi daha çok iç ve dış mekânların duvarlarını kaplamak için kullanılmaktadır. Dekoratif olarak çok güzel bir görünüm kazandırdığından ve renk seçeneklerinin çok olmasından dolayı yaygın kullanımı vardır.

 

Şamalar İnşaat olarak hizmet verdiğimiz Silivri bölgesinde Silivri kiremit olarak yapılan aramalarda firmamız envanterinde çok sayıda, şekilde ve renkte olan ürünlerimizle hizmet vermekteyiz.

 

Neden Kiremit Kullanılmalı?

 

Kiremitler, dayanıklı malzemelerden üretildiğinden uzun ömürlüdür. En doğru şekilde bakıldığında çok uzun yıllar boyuncu kullanımı olacaktır. Ayrıca, çok çeşitli kiremitlerde vardır. Bu, tasarım zenginliği katacağı için çok cazip gelen bir durum olmaktadır.

 

Kiremitlerin su sızdırmama özellikleri de vardır. Bu özellikleri sayesinde yağmura ve nemli havalarda oldukça dayanıklılık göstermektedir. Tüm bunların yanında da modern dizayn da oluşturulmuş olan kiremitler enerji verimliliğini de arttırmaktadır.

 

Şamalar İnşaat olarak bünyemiz envanterinde bulunan çok sayıda ve şekilde, çok sayıda da renk seçenekleri ile kiremit çeşitliliği ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

 

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Peyzaj, Ahşap Ev ve Fidancılık ihtiyaçlarınız için hemen bizi arayabilirsiniz.