1993'ten bu yana hizmetinizdeyiz.

Pazartesi-Cumartesi - 08:30 - 18:00

EnglishGermanRussianTurkish
Telefon

+90 552 845 60 24

Telefon
Teklif Alın

İnşaatların En Temel Malzemesi: Tuğla

 

Tuğla neredeyse inşaat sektörünün başından beli yaygın olarak kullanılan bir yapı malzemesidir. Genel olarak kil, kum ve su karışımı ile oluşturulmuş olan bir malzemedir. Bu oluşum daha sonrasında pişirilerek sertleştirilir ve tuğla ortaya çıkar. Genellikle bir standart doğrultusunda üretim yapılır.

 

Silivri Toptan Tuğla

 

Kil özel formlarla şekillendirilir ve pişirilir. Pişirme sırasında kil, tuğlanın sertleşmesine ve dayanıklı hale gelmesine sebep olur. Üretim sürecinde teknoloji kullanımı günümüz koşullarında oldukça yaygın bir şekildedir.

 

 Tuğlanın Avantajları

 

Tuğla dayanıklı bir yapı malzemesi olduğundan uzun ömürlüdür ve çok değişik hava koşullarına da dayanıklıdır. Yangına karşı dirençli olduğundan yangın güvenliği de sağlamaktadır. Isı yalıtımı sağlaması ile de enerji tasarrufu oluşturmasını desteklemiş olur.

 

Şamalar İnşaat firması, kullanım alanı çok geniş olan tuğlaların stok sayısı çok fazla olacak şekilde stoklarını zengin tutmuştur. Silivri tuğla ihtiyaçlarına yönelik olarak hizmet bulabileceğiniz bir firma durumundadır. Tuğla ihtiyacı olan kişilere bu alanda hizmet veren firmaların arasındadır. Firma stoklarında farklı renklerde ve desenlerde bulunan tuğlalar, dekoratif bir görünüm için en ideal üründür.

 

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Peyzaj, Ahşap Ev ve Fidancılık ihtiyaçlarınız için hemen bizi arayabilirsiniz.