1993'ten bu yana hizmetinizdeyiz.

Pazartesi-Cumartesi - 08:30 - 18:00

EnglishGermanRussianTurkish
Telefon

+90 552 845 60 24

Telefon
Teklif Alın

Silivri OSB

 

Oriented Strand Board yani OSB inşaat ve mobilya sektöründe bir vazgeçilmezdir. Bu sektörlerde yaygın olarak kullanılan bir yapı malzemesi durumundadır. Ahşap talaşı ve reçine karışımıyla üretilir. Dayanıklıdır, uygun maliyetlidir ve çok yönlüdür.

 

OSB Nedir?

 

Ahşap lifler büyük preslerle ısı ve basınç ile yoğunlaştırılarak üretilmiş bir yapı malzemesidir. Sonrasında bu lifler reçine ile kaplanır. Yönlendirme işlemleri ile tabakalar halinde düzenlenir. Genel olarak OSB 3 katmanlı bir yapıya sahip olsa da daha fazla katman olacak şekilde de üretimi söz konusudur.

 

Avantajları Nelerdir?

 

OSB, oldukça dayanıklıdır. İnşaat projelerinde alt yapı, çatı kaplama malzemesi olarak kullanımı vardır. Ayrıca yangın dayanıklılığına da sahiptir. Bu nedenledir ki bina güvenliği açısından bir vazgeçilmezdir.

 

Diğer yapı malzemeleri ile kıyaslama yapıldığında çok daha uygun maliyete sahiptir. Bu uygun maliyet, inşaat projelerinde bu malzemelerin daha ekonomik olarak kullanımını sağlamaktadır.

 

Kullanım alanlarına göre OSB çeşitli boyutlarda ve kalınlıklarda üretilmektedir. Geri dönüştürülmüş ahşap talaşı ve reçine kullanılarak üretildiğinden çevre dostu bir malzeme niteliğindedir.

 

1993 yılından bu yana müşterilerine hizmet veren, bu alanda güvenilir bir firma olan Şamalar İnşaat Silivri osb ihtiyaçlarına yönelik olarak kullanıcılara zengin envanteri ile yardımcı olmaktadır. Mevcut müşteriler ve bu malzemelere sahip olmak isteyen kullanıcılar güvenilir hizmet alabileceği firmadan kolaylıkla isteklerini temin edebilirler.

 

Zemin kaplaması, çatı kaplama, iç mekan bölmeleri, çeşitli mobilya tasarımları ve üretimlerinde alt yapı malzemesi, hafif ve dayanıklı ayrıca düşük maliyetli olması sebebiyle kullanıcıların çok tercih ettiği OSB, Şamalar İnşaat bünyesinde kullanıcıların satın alabileceği envanterler içerisindedir.

 

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Peyzaj, Ahşap Ev ve Fidancılık ihtiyaçlarınız için hemen bizi arayabilirsiniz.