1993'ten bu yana hizmetinizdeyiz.

Pazartesi-Cumartesi - 08:30 - 18:00

EnglishGermanRussianTurkish
Telefon

+90 552 845 60 24

Telefon
Teklif Alın

Silivri Çimento

 

Farklı alanlarda kullanımı bulunan çimento yapı malzemelerinin temel ürünüdür. Firmamız tarafından hazırlanan bu ürünlerde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Silivri çimento olarak suda bağlayıcı özelliği bulunan malzemeler çimento içerisine eklemekteyiz. Ürünlerimizde CaO, MgO alkalinler ile Fe2O3, SiO2, Al2O3 gibi maddeler yer almaktadır. Tüm bu maddeler bağlayıcı ve hidrolik görevi bulunmaktadır.

 

Kalker, kil ve marn malzemelerinin birleşimi ile hazırlanan çimento hem bina yapımlarında hem de dış cephe kaplamalarında kullanılmaktadır. İnce şekilde öğütülen bu sistemlerde fırın sıcaklığına bağlı olarak kilin gazı çıkartılmaktadır. Bu şekilde hem daha kullanışlı hem de daha kaliteli bir malzeme hazırlanmaktadır. Su ile karıştırılarak kıvam alan bu malzemeler 10 dakika kadar kısa bir sürede kullanılmaktadır.

 

Tamamı profesyonel kişiler tarafından hazırlanan çimento ürünleri farklı kilo oranlarında satılmaktadır. İhtiyacı en iyi şekilde karşılayan bu ürünler kullanım alanlarına uygun bir performans göstermektedir. Ana malzemesi kil olan çimento doğal bir kullanım sağlar. Aynı zamanda uzun süreli kullanım ve dayanıklılık gibi etkenleri de çimento içerisinde görülmektedir. Her bir ürün özenle hazırlanmaktadır.

 

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Peyzaj, Ahşap Ev ve Fidancılık ihtiyaçlarınız için hemen bizi arayabilirsiniz.