1993'ten bu yana hizmetinizdeyiz.

Pazartesi-Cumartesi - 08:30 - 18:00

Telefon

+90 552 845 60 24

Telefon
Teklif Alın

MİSYONUMUZ

Şamalar İnşaat 1993 yılında inşaat girişimleri ile sektöre adımını atmıştır. 2022 yılında Silivri’deki yeni yönetim ofisi ve malzeme depolama alanında hizmet vermektedir.

Şamalar İnşaat 1993’ten İtibaren kurulmuş olan firmamızın güvenli , yüksek kaliteli ve uygun maliyetli inşaat projeleri tasarlamak inşa etmek ve tamamlamak.

Pandemi süreci ile birlikte insanların doğa evleri ve ferah alanları değerlendirme çabaları ile birlikte yoğun bir iş akışına giren firmamız tüm taleplere karşılık verebilmek adına kadrosunu genişletmektedir.

Müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uymak bu doğrultuda çalışmalarımıza yön vermekteyiz. Tüm bunları gerçekleştirirken Şamalar İnşaat ve Yapı Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti. Çalışanlarının kariyer gelişimine yardımcı olmak.

VİZYONUMUZ

Dünya genelinde hizmet veren müteahhitlik ve inşaat firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak;

Hizmet veren ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliğini sağlamak.

Ülkemizde eğitime, sağlığa, çevreye ve tarihi değerlerimize sahip çıkarak daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

1v1.lol google sites unblocked bit life funny shooter 2 slope paperio io games unblocked 1v1.lol io games unblocked games krunker.io unblocked
melbet megapari 1win giriş melbet giriş melbet giriş melbet melbet giriş onbahis giriş megapari
fapjunk

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Peyzaj, Ahşap Ev ve Fidancılık ihtiyaçlarınız için hemen bizi arayabilirsiniz.