1993'ten bu yana hizmetinizdeyiz.

Pazartesi-Cumartesi - 08:30 - 18:00

EnglishGermanRussianTurkish
Telefon

+90 552 845 60 24

Telefon
Teklif Alın

Silivri Alçıpan

 

Ev ve iş yeri dekorasyonunda ve hatta kimi zaman karavan ve mobil ev dekorasyonlarında en çok kullanılan ürünlerin başında alçıpan gelmektedir. Kolay bir şekilde istenilen ölçüde kesilebilmesi dekorasyonda farklı şekillerde kullanılabilir olması alçıpanların kullanım alanlarını artıran önemli ögeler arasında yer almaktadır. Şamalar inşaat ürünleri olarak farklı kalınlıklarda ve ölçülerde alçıpan ürünlerini sizler ile buluşturmaktayız.

 

 Silivri Toptan Alçıpan

 

Alçıpanlar duvar kaplaması, köşe kaplaması, tavan ve duvar süsü gibi farklı birçok alanda kullanılabilmektedir. Bir bölme ya da oda gibi yapıların yapılmasında da alçıpan sıklıkla başvurulan bir üründür. Şamalar silivri alçıpan konusunda en kaliteli ve farklı ürünleri sizler ile buluşturmaktadır.

 

Bazı yapıların ısı yalıtım sisteminde ara kaplama elamanı olarak da kullanılan açıpanların kalınlık ve boyutları farklılık gösterebilmektedir. Alanında uzman personelimiz le görüşerek kullanım alanına göre en uygun alçıpan türünü kolayca merkezimizden temin edebilirsiniz.

 

 Alçıpan Fiyatları

 

Alçıpanların farklı kalınlık ve desenli şekilleri bulunmaktadır. Alçıpanda en uygun fiyat ve fazla çeşitlilik için merkezlerimizi ziyaret ederek gereken tüm konularda bilgi alabilir en uygun fiyat ile ürünlerinizi satın alabilirsiniz.

 

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Peyzaj, Ahşap Ev ve Fidancılık ihtiyaçlarınız için hemen bizi arayabilirsiniz.