1993'ten bu yana hizmetinizdeyiz.

Pazartesi-Cumartesi - 08:30 - 18:00

Telefon

+90 552 845 60 24

Telefon
Teklif Alın

Silivri Çivi Dübel Akıllı Vida

 

Akıllı vida, yeni teknoloji ürünleri arasında bulunan bir vida türüdür. Matkap uçlu vida olarak da ifade edilmektedir. Metal, sac ve ahşap yüzeylerde akıllı vida kullanılabilmektedir. Fakat akıllı vida kullanılabilmesi için kullanım noktasının matkapla hazırlanması gerekmektedir.

 

Silivri çivi dübel akıllı vida ihtiyacı bulunanlar güvenle internet üzerinden edinebilmektedir. Evlerde, iş yerlerinde yani tüm yaşam alanlarında akıllı vida, çivi, dübel ihtiyacı olabilmektedir.

 

 Silivri Çivi Dübel Akıllı Vida Ne Demek?

 

Çivi, dübel ve akıllı vida inşaatlar, mobilyacılar ve evlerde tamir tadilat işlerinde kullanılan hırdavat ürünleridir. Evlerde gereken tamir tadilat işlemlerinde kullanılan akıllı vida, çivi gibi ürünler tornavida ile yerleştirilebilmektedir. Kullanıldığı yerde sağlamlık ve güvenlik sağlayan akıllı vida ve çiviler kullanıcıyı yüksek tamirci masrafından kurtarabilmektedir.

 

Matkap ucuna benzeyen akıllı vida ucu kullanım alanına yerleştikten sonra beklenen sağlamlığı sağlayabilmektedir. Akıllı vidalar 5 cm ile 12 cm arasında üretilebilmektedir. Montajı kolay ve kullanımı güvenli akıllı vidalar paslanmaz ürünlerdir. Samalarinsaat.com adresini ziyaret ederek tüm çivi, akıllı vida ve dübel ihtiyaçlarınız için sipariş oluşturabilirsiniz.

 

1v1.lol google sites unblocked bit life funny shooter 2 slope paperio io games unblocked 1v1.lol io games unblocked games krunker.io unblocked
melbet megapari 1win giriş melbet giriş melbet giriş melbet melbet giriş onbahis giriş megapari
fapjunk

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Peyzaj, Ahşap Ev ve Fidancılık ihtiyaçlarınız için hemen bizi arayabilirsiniz.