1993'ten bu yana hizmetinizdeyiz.

Pazartesi-Cumartesi - 08:30 - 18:00

EnglishGermanRussianTurkish
Telefon

+90 552 845 60 24

Telefon
Teklif Alın

Silivri Taş Yünü

 

Bazalt ve doğal kayaların eritilmesi ve liflere dönüştürülmesi ile taş yünü elde edilir. Sonraki süreçte bu lifler, ısı ve basınç ile sıkıştırılarak levha, rulo veya dökme malzeme formlarına dönüştürülür. Düşük ısı iletkenliği sayesinde yüksek derecede ısı yalıtımı taş yünü sayesinde sağlanmış olunur.

 

 Taş Yününün Avantajları

 

Taş yünü, sunmuş olduğu yüksek ısı yalıtımı sayesinde enerji verimliliğini arttırmaktadır. Bu da dolayısıyla ısıtma ve soğutma maliyetlerinde azalıma katkı sağlayacaktır.

 

Taş yünü ayrıca ses yalıtımı için de etkili bir malzemedir. Özellikle iç mekanlarda gürültüyü azaltıcı etkiye sahip olduğundan sessiz ve konforlu bir ortam sağlamaktadır.

 

Taş yünü, yangın dayanıklılığına sahiptir ve yangın sırasında yanmaz veya alev almaz, ayrıca taş yünü uzun ömürlü olduğundan çürüme ya da küflenme gibi sorunlarla kullanıcılarını uğraştırmak durumunda bırakmaz.

 

Şamalar İnşaat zengin envanteri sayesinde Silivri taş yünü talebine arz oluşturmaktadır. İnşaat sektörü alanında hizmet veren, güvenilir bir firma olan Şamalar İnşaat taş yünü ihtiyaçlarında kullanıcıların güvenli alabileceği bir firmalar arasındadır.

 

Konut yalıtımı yapmak isteyenler, havalandırma ve endüstriyel yalıtım yapmak, akustik uygulamalarda bulunmak isteyen kullanıcılar taş yünü arayışlarını firma envanterinde rahatlıkla bulabileceklerdir.

 

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Peyzaj, Ahşap Ev ve Fidancılık ihtiyaçlarınız için hemen bizi arayabilirsiniz.